BaskalarinaHizmet.com 15. Yaşını Doldurdu!

Başlatan gerçek tosun paşa, Mayıs 13, 2024, 13:50:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gerçek tosun paşa

🎉 BaskalarinaHizmet.com 15 Yaşında! 🎉

Takvimler 2009 yılının Mart ayının son günlerini gösterirken forum kurulmuş, akabinde Nisan-Mayıs aylarında da üyelikler oluşturulup konulara tam gaz bir giriş yapılmış. Bu atılan ilk adımdan itibaren dile kolay tam 15 sene geçmiş. Evet millet artık köklü bir forumuz! Kendi alanında fark yaratan, kendini hiç bozmamış bir oluşum olmak gurur verici.

15 yıl boyunca BaskalarinaHizmet.com olarak, bilgiyi paylaşmanın ve birbirimize destek olmanın değerini hissettik. Bugün, bu muhteşem topluluğun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

15 yıl boyunca çok değerli topluluk üyeleriyle birlikte güldük, birlikte öğrendik ve birlikte büyüdük. Burasını kazıldıkça değer ve bilgi çıkan bir haziyene dönüştüren, emek veren, sabırla burada yer alan herkese teşekkürler.  Her biriniz, BaskalarinaHizmet.com'u sadece bir forum sitesi değil, aynı zamanda bir aile gibi yapan kişilersiniz.

Buradaki gelişimi ve ele alınan felsefeyi anlatmak içine girmeden, peşine düşmeden çok zor. Fakat bu değer gelen-giden herkesin katılımıyla ortaya çıktı.


Geçmişe bir göz atalım ve ışık dolu geleceğe birlikte bakalım. Yeni başlangıçlar ve yeni maceralarla dolu bir gelecek bizi bekliyor. Birlikte daha nice yıllara!Teşekkürler BaskalarinaHizmet.com'un değerli üyeleri.

bozadi


sybleman

Daha nice senelere. Saygılı, sevgi dolu, paylaşımcı ve destekliyici bir ortam heryerde bulunmaz. Kıymetini bilmek lazım. Bozadi ve gtp emeğinize sağlık.

fidelista


sirera

Bozadi, Gtp ve Tgur üçünüzün bu forumda emeği büyük ve inanılmaz çaba harcıyorsunuz bakınca. Her foruma girişim sevdiğim bir kitabı elime almak ve okumaya başlamak kadar heyecan verici, bu açıdan bakınca emekleriniz size de en az benim kadar hoş hisler veriyordur eminim.
Kazandığımız görü çok değerli, teşekkürler çoook çok. 🎂🫂🥇
 

gerçek tosun paşa

#5
Alıntı yapılan: sirera - Mayıs 17, 2024, 00:32:59 Bozadi, Gtp ve Tgur üçünüzün bu forumda emeği büyük ve inanılmaz çaba harcıyorsunuz bakınca. Her foruma girişim sevdiğim bir kitabı elime almak ve okumaya başlamak kadar heyecan verici, bu açıdan bakınca emekleriniz size de en az benim kadar hoş hisler veriyordur eminim.
Kazandığımız görü çok değerli, teşekkürler çoook çok. 🎂🫂🥇

güzel sözlerin için ben de sana teşekkür ederim sirera   :)

Tgur

Kıymetli Sirera bize güç veriyorsun senin gizli değerli bilincin de bizce takdire şayan..